Autobusová doprava
Autobusy a vleky kupujeme nové. Při výběru dbáme na kvalitní a funkční provedení, pohodlí pro cestující i řidiče, dostatečné zavazadlové prostory, spolehlivost a bezpečnost. Autobusy procházejí pravidelnými servisními kontrolami, 1x ročně procházejí technickou prohlídkou s mezinárodní platností.
Všechny autobusy a minibusy jsou plně pojištěny a vybaveny pohodlnými a polohovatelnými sedadly s bezpečnostními pásy. Sedadla jsou o 7-14 cm prostornější pro nohy cestujících než je běžné u zájezdových autobusů jiných společností - ve všech autobusech i minibusech máme již z výroby menší počet řad sedadel. Autobusy jsou vybaveny klimatizací, mikrofonem (kromě minibusu Iveco), televizí, DVD, CD přehrávačem, lednicí, kávovarem (kromě minibusu Iveco), satelitní navigací GPS, mobilním telefonem. Některé autobusy jsou vybaveny Wi-Fi připojením po ČR zdarma. Před každou akcí je autobus řádně uklizen, pravidelně prochází interiér autobusu i důkladnou mokrou očistou čalounění. Vybavení, popis, fotogalerie a zasedací pořádek autobusů viz níže.

Našim klientům je od května 2019 k dispozici zcela nový na zakázku vyladěný pohodlný luxusní autobus**** Beulas SCANIA s kapacitou 47 sedadel. Autobus poskytuje nejvyšší komfort cestování.

Našim klientům je od prosince 2017 k dispozici zcela nový na zakázku vyladěný pohodlný luxusní autobus**** Beulas MAN s kapacitou 47 sedadel. Autobus poskytuje nejvyšší komfort cestování.


S námi cestujete pohodlně a bezpečně.

Pokud Vám vyhovuje některý z našich vozů, kontaktujte nás.Autobus Kapacita Foto Vybavení / Popis
Neoplan N122/3 LUX
Další foto >>
Zasedací pořádek >>
70

Další foto >>
Dva vozy, obsaditelnost 70 sedadel, z toho 8x u stolků, rozteč řad****, délka busu 12 m, polohovatelná a výsuvná sedadla do uličky, nastavitelné opěrky nohou, skládací stolky, bezpečnostní pásy na všech sedadlech, klimatizace, individuální osvětlení a ventilace, Wi-Fi po ČR zdarma, mikrofon, DVD, 6x TV s napojením na navigační systém GPS, vestavěná kuchyňka s párkovačem, lednice, kávovar, na vyžádání teplé i chlazené nápoje, chemická toaleta s umyvadlem (mimo zimní období), zavazadlový prostor + skibox, možnost připojení velkého skříňového vleku, EURO 3 nebo 4.
Beulas Aura LUX
Další foto >>
Zasedací pořádek >>
54

Další foto >>
Dva vozy, obsaditelnost 54 sedadel, rozteč řad****, prodloužená verze - délka busu 13,7 m (běžně autobusy podobné délky mají 57 až 59 stísněných sedaček), zvýšená autobusová verze = dvě sedadla navíc nad WC + velké zavazadlové prostory, optimální rozložení sedadel, polohovatelná a výsuvná sedadla do uličky, bezpečnostní pásy na všech sedadlech, skládací stolky, nastavitelné opěrky nohou, klimatizace, individuální osvětlení a ventilace, Wi-Fi po ČR zdarma, mikrofon, DVD, 3x TV, GPS, párkovač, lednice, kávovar, na vyžádání teplé i chlazené nápoje, chemická toaleta s umyvadlem (mimo zimní období), tažné zařízení, EURO 4.
Berkhof Axial LUX
Další foto >>
Zasedací pořádek >>
50

Další foto >>
Dva vozy, obsaditelnost 50 sedadel, rozteč řad****, prodloužená verze - délka busu 12,9 m, zvýšená autobusová verze = dvě sedadla navíc nad WC + velké zavazadlové prostory, polohovatelná a výsuvná sedadla do uličky, bezpečnostní pásy na všech sedadlech, klimatizace, individuální osvětlení a ventilace, Wi-Fi po ČR zdarma, mikrofon, DVD, 2x TV, GPS, párkovač, lednice, kávovar, na vyžádání teplé i chlazené nápoje, chemická toaleta s umyvadlem (mimo zimní období), tažné zařízení, EURO 3 nebo 4.
novinka Beulas Aura LUX 2017
Další foto >>
Zasedací pořádek >>
47

Další foto >>
Nejvyšší komfort cestování, luxusní autobus****, obsaditelnost 47 sedadel, délka 12,2 m (běžně autobusy podobné délky mají 49 až 53 stísněných sedaček), zvýšená autobusová verze = velké zavazadlové prostory + dvě sedadla navíc nad WC, rozteče sedadel 83 cm poskytnou dostatek prostoru pro nohy, luxusní polokožená sedadla polohovatelná a výsuvná do uličky, bezpečnostní pásy na všech sedadlech, nastavitelné opěrky nohou, skládací stolky s držáky na tablet a menší notebooky, klimatizace, individuální osvětlení a ventilace, mikrofon, DVD, 2x TV, párkovač, lednice, kávovar, na vyžádání teplé i chlazené nápoje, chemická toaleta s umyvadlem (mimo zimní období), osvětlení okolí autobusu při nočním nakládání a nastupování, tažné zařízení na čep případně kouli, výkonný a tichý motor MAN EURO 6C. Výlety tímto autobusem se stanou příjemným zážitkem.
novinka Beulas Aura LUX 2019
Další foto >>
Zasedací pořádek >>
47

Další foto >>
Nejvyšší komfort cestování, luxusní autobus****, obsaditelnost 47 sedadel, délka 12,2 m (běžně autobusy podobné délky mají 49 až 53 stísněných sedaček), zvýšená autobusová verze = velké zavazadlové prostory + dvě sedadla navíc nad WC, komfortní cestování s větší roztečí sedadel 83 cm poskytne dostatek prostoru pro nohy, pohodlná polokožená sedadla polohovatelná a výsuvná do uličky, bezpečnostní pásy na všech sedadlech, nastavitelné opěrky nohou, skládací stolky s držáky na tablet a menší notebooky, USB nabíječka pro každé sedadlo, klimatizace, individuální osvětlení a ventilace, mikrofon, DVD, 2x TV, párkovač, lednice, kávovar, na vyžádání teplé i chlazené nápoje, chemická toaleta s umyvadlem (mimo zimní období), osvětlení okolí autobusu při nočním nakládání a nastupování, tažné zařízení na čep případně kouli, výkonný a tichý motor SCANIA EURO 6C. Aktuálně nejlepší možný autobus na "českém západě". Výlety tímto autobusem se stanou příjemným zážitkem.
Iveco LUX
Další foto >>
Zasedací pořádek >>
16

Další foto >>
Obsaditelnost pouze 16 sedadel s větší roztečí řad (běžně minibusy podobné délky mají 19 míst, tyto pak vhodné jen pro přepravu dětí nebo na místní přepravu), délka busu 7,1 m , polohovatelná zájezdová sedadla, bezpečnostní pásy na všech sedadlech, klimatizace, DVD, 1x TV, lednice, na vyžádání chlazené nápoje, zavazadlový prostor v zádi vozu, tažné zařízení, EURO 3.

Přehled autobusů