Autobusová doprava
Autobusy a vleky kupujeme nové. Při výběru dbáme na kvalitní a funkční provedení, pohodlí pro cestující i řidiče, dostatečné zavazadlové prostory, spolehlivost a bezpečnost. Autobusy procházejí pravidelnými preventivními servisními kontrolami, 1x ročně procházejí technickou prohlídkou s mezinárodní platností.
Všechny autobusy jsou plně pojištěny a vybaveny pohodlnými a polohovatelnými sedadly s nastavitelnými bezpečnostními pásy. Sedadla jsou o 7-10 cm prostornější pro nohy cestujících než je běžné u zájezdových autobusů jiných společností - ve všech autobusech máme již z výroby menší počet řad sedadel. Autobusy jsou vybaveny klimatizací, mikrofonem, televizí, DVD, CD přehrávačem, lednicí, kávovarem, satelitní navigací GPS, mobilním telefonem. Před každou akcí je autobus řádně uklizen, pravidelně prochází interiér autobusu i důkladnou očistou čalounění a dezinfekčním ošetřením madel a dotykových ploch uvnitř autobusu. Vybavení, popis, fotogalerie a zasedací pořádek autobusů viz níže.

Našim klientům je od května 2019 k dispozici zcela nový na zakázku vyladěný pohodlný luxusní autobus**** Beulas SCANIA s kapacitou 47 sedadel. Autobus poskytuje nejvyšší komfort cestování.

Našim klientům je od prosince 2017 k dispozici zcela nový na zakázku vyladěný pohodlný luxusní autobus**** Beulas MAN s kapacitou 47 sedadel. Autobus poskytuje nejvyšší komfort cestování.

S námi cestujete pohodlně a bezpečně.

Autobus Kapacita Foto Vybavení / Popis
Neoplan N122/3 LUX
Další foto >>
Zasedací pořádek >>
70

Další foto >>
Obsaditelnost 70 sedadel, z toho 8x u stolků, rozteč řad****, délka busu 12 m, polohovatelná a výsuvná sedadla do uličky, nastavitelné opěrky nohou, skládací stolky, úložné síťky pro drobnosti, nad sedadly jsou police pro příruční zavazadla, nastavitelné bezpečnostní pásy na všech sedadlech, klimatizace, individuální osvětlení a ventilace, mikrofon, DVD, 6x TV, vestavěná kuchyňka s párkovačem, lednice, kávovar (na vyžádání teplé i chlazené nápoje, párky), chemická toaleta s umyvadlem (mimo zimní období), zavazadlový prostor + skibox, možnost připojení velkého skříňového vleku, EURO 3 + DPF filtr.
Beulas Aura LUX
Další foto >>
Zasedací pořádek >>
54

Další foto >>
Obsaditelnost 54 sedadel, rozteč řad****, prodloužená verze - délka busu 13,7 m (běžně autobusy podobné délky mají 57 až 59 sedaček), zvýšená autobusová verze = dvě sedadla navíc nad WC + velké zavazadlové prostory, optimální rozložení sedadel, polohovatelná a výsuvná sedadla do uličky, nastavitelné bezpečnostní pásy na všech sedadlech, skládací stolky, úložné síťky pro drobnosti, nastavitelné opěrky nohou, klimatizace, individuální osvětlení a ventilace, nad sedadly jsou prostorné police pro příruční zavazadla, mikrofon, DVD, 3x TV, GPS, párkovač, lednice, kávovar (na vyžádání teplé i chlazené nápoje, párky), chemická toaleta s umyvadlem (mimo zimní období), tažné zařízení, EURO 4.
Beulas Aura LUX MAN
Další foto >>
Zasedací pořádek >>
47

Další foto >>
Poskytuje nejvyšší komfort cestování, luxusní autobus****, obsaditelnost 47 sedadel, délka 12,2 m (běžně autobusy podobné délky mají 49 až 53 sedaček), zvýšená autobusová verze = velké zavazadlové prostory + dvě sedadla navíc nad WC, rozteče sedadel 83 cm poskytnou dostatek prostoru pro nohy, luxusní polokožená sedadla polohovatelná a výsuvná do uličky, nastavitelné bezpečnostní pásy na všech sedadlech, nastavitelné opěrky nohou, skládací stolky s držáky na tablet a menší notebooky, úložné síťky pro drobnosti, klimatizace, individuální osvětlení a ventilace, nad sedadly jsou prostorné police pro příruční zavazadla, mikrofon, DVD, 2x TV, párkovač, lednice, kávovar (na vyžádání teplé i chlazené nápoje, párky), chemická toaleta s umyvadlem (mimo zimní období), osvětlení okolí autobusu při nočním nakládání a nastupování, tažné zařízení na čep případně kouli, výkonný, tichý a ekologický motor MAN EURO 6C.
Beulas Aura LUX SCANIA
Další foto >>
Zasedací pořádek >>
47

Další foto >>
Poskytuje nejvyšší komfort cestování, luxusní autobus****, obsaditelnost 47 sedadel, délka 12,2 m (běžně autobusy podobné délky mají 49 až 53 sedaček), zvýšená autobusová verze = velké zavazadlové prostory + dvě sedadla navíc nad WC, komfortní cestování s větší roztečí sedadel 83 cm poskytne dostatek prostoru pro nohy, pohodlná polokožená sedadla polohovatelná a výsuvná do uličky, nastavitelné bezpečnostní pásy na všech sedadlech, nastavitelné opěrky nohou, skládací stolky s držáky na tablet a menší notebooky, úložné síťky pro drobnosti, USB nabíječka pro každé sedadlo, klimatizace, individuální osvětlení a ventilace, nad sedadly jsou prostorné police pro příruční zavazadla, mikrofon, DVD, 2x TV, párkovač, lednice, kávovar (na vyžádání teplé i chlazené nápoje, párky), chemická toaleta s umyvadlem (mimo zimní období), osvětlení okolí autobusu při nočním nakládání a nastupování, tažné zařízení na čep případně kouli, výkonný, tichý a ekologický motor SCANIA EURO 6C. Asi stále nejlepší možný autobus na "českém západě".

Přehled autobusů