Autobusová doprava

Ceník dopravních služeb
INTERTRANS PLZEŇ, spol. s r.o.Přeprava autobusem má své přímé a nepřímé náklady.
Dopravní služby poskytujeme zákazníkovi za přiměřené ceny, úměrně poskytnuté službě přepravy a dalším poplatkům spojených s vaší cestou.

Předběžné ceny jsou zpravidla kalkulované dle požadované velikosti autobusu, plánovaných kilometrů a časové náročnosti zakázky. Výsledná fakturace je součet skutečných kilometrů, minimálního denního paušálu u malých denních km, čekání busu/řidiče a přímých poplatků a daní na dopravu.

K ceně za odjeté kilometry a denní čekání autobusu se připočítávají přímé náklady - mýtné poplatky, daně, trajekty, tunely, placené mosty, parkovné, náklady za pronájem vleku (typy a ceny viz Vleky), případně náklady na druhého řidiče u delších zahraničních cest, náklady na nezajištěné ubytování, tuzemské stravné pro řidiče 140,- až 333,- Kč/den, zahraniční dieta 15,- až 45,- €/den (výše účtované diety dle hodin a dle zajištěné stravy pro řidiče), event. je třeba případně počítat i s palivovým příplatkem v případě nutného tankování dražší zahraniční nafty a případného nárůstu ceny nafty oproti aktuální ceně a kalkulaci.

Orientační ceny bez daně za pronájem autobusu např. 6 hodin/50 km nebo / např. 12 hodin/200 km:
Neoplan MAN (70 míst) 8400,- Kč / 16600,- Kč
Beulas VOLVO (54 míst) 7600,- Kč / 14500,- Kč
Beulas MAN (47 míst) 7200,- Kč / 13300,- Kč
Beulas SCANIA (47 míst) 7200,- Kč / 13300,- Kč

Doprava do zahraničí je osvobozena od české DPH. Pokud je doprava v tuzemsku a v programu dopravy je i část v zahraničí, je výsledná fakturace dopravy osvobozena od české DPH. Případně účtujeme daň např. Německo, Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Dánsko...

Doprava v tuzemsku nově od 1. 1. 2024 ve snížené sazbě + 12% DPH. (loni 21%)

Vleky pronajímáme pouze s naším autobusem.

Budeme moc rádi, pokud využijete naše služby dopravy. Dále viz "Poptávka".

INTERTRANS PLZEŇ spol. s r.o.

Ceník