Autobusová doprava
Autobusy a vleky kupujeme nové. Při výběru dbáme na kvalitní a funkční provedení, pohodlí pro cestující i řidiče, dostatečné zavazadlové prostory, spolehlivost a bezpečnost. Autobusy procházejí pravidelnými servisními kontrolami, 1x ročně procházejí technickou prohlídkou s mezinárodní platností. Všechny vozy (kromě minibusu Iveco) mají navíc technickou prohlídku v Německu s certifikátem TÜV 100 pro maximální rychlost 100 km/hod. na dálnicích v Německu.

Všechny autobusy a minibusy jsou plně pojištěny a vybaveny pohodlnými a polohovatelnými sedačkami s bezpečnostními pásy (sedačky jsou o 7-14 cm prostornější pro nohy cestujících než je běžné u zájezdových autobusů jiných společností - ve všech autobusech i minibusech máme již z výroby menší počet řad sedadel), klimatizací, mikrofonem, televizí, DVD, CD přehrávačem, lednicí, kávovarem (kromě minibusu Iveco). Autobusy jsou dále vybaveny Wi-Fi připojením po ČR zdarma (kromě minibusu Iveco a nového busu 47 míst), mobilním telefonem, satelitní navigací GPS. Před každou akcí je autobus řádně uklizen, pravidelně prochází interiér autobusu i důkladnou mokrou očistou čalounění. Vybavení, popis, fotogalerie a zasedací pořádek autobusů viz níže.

Našim nejnáročnějším klientům je od prosince 2017 k dispozici zcela nový na zakázku vyladěný pohodlný luxusní autobus**** Beulas s kapacitou 47 míst (místo běžných 51 - 53 míst).

S námi cestujete pohodlně a bezpečně.

Pokud Vám vyhovuje některý z našich vozů, kontaktujte nás.Autobus Kapacita Foto Vybavení / Popis
Neoplan N122/3 LUX
Další foto >>
Zasedací pořádek >>
70

Další foto >>
Dva vozy, obsaditelnost 70 míst, z toho 8x u stolků, délka busu 12 metrů, rozteč řad mezi sedačkami****, polohovatelná a výsuvná sedadla do uličky, nastavitelné opěrky nohou, skládací stolky, bezpečnostní pásy na všech sedadlech, klimatizace, individuální osvětlení a ventilace, Wi-Fi po ČR zdarma, mikrofon, DVD, 6x TV s napojením na navigační systém GPS, vestavěná kuchyňka s párkovačem, na vyžádání teplé i chlazené nápoje, chemická toaleta s umyvadlem (mimo zimní období), TÜV 100 km/h, zavazadlový prostor + skibox, možnost připojení velkého skříňového vleku, EURO 3 nebo 4.
Beulas Aura LUX
Další foto >>
Zasedací pořádek >>
54

Další foto >>
Dva vozy, obsaditelnost 54 míst, rozteč řad mezi sedačkami****, prodloužená verze - délka busu 13,7 m, polohovatelná a výsuvná sedadla do uličky, bezpečnostní pásy na všech sedadlech, skládací stolky, nastavitelné opěrky nohou, klimatizace, individuální osvětlení a ventilace, Wi-Fi po ČR zdarma, mikrofon, DVD, 3x TV, GPS, párkovač, na vyžádání teplé i chlazené nápoje, chemická toaleta s umyvadlem (mimo zimní období), TÜV 100 km/h, velké zavazadlové prostory, tažné zařízení, EURO 4.
Berkhof Axial LUX
Další foto >>
Zasedací pořádek >>
50

Další foto >>
Dva vozy, obsaditelnost 50 míst, rozteč řad mezi sedačkami****, prodloužená verze - délka busu 12,9 m, polohovatelná a výsuvná sedadla do uličky, bezpečnostní pásy na všech sedadlech, klimatizace, individuální osvětlení a ventilace, Wi-Fi po ČR zdarma, mikrofon, DVD, 2x TV, GPS, párkovač, na vyžádání teplé i chlazené nápoje, chemická toaleta s umyvadlem (mimo zimní období), TÜV 100 km/h, velké zavazadlové prostory, tažné zařízení, EURO 3 nebo 4.
novinka Beulas Aura LUX
Další foto >>
Zasedací pořádek >>
47

Další foto >>
Obsaditelnost 47 míst, rozteč řad mezi sedačkami****, délka 12,2 m, luxusní polokožená, polohovatelná a do uličky výsuvná sedadla, nastavitelné opěrky nohou, skládací stolky s držáky na tablet a menší notebooky, bezpečnostní pásy na všech sedadlech, klimatizace, individuální osvětlení a ventilace, mikrofon, DVD, 2x TV, párkovač, na vyžádání teplé i chlazené nápoje, chemická toaleta s umyvadlem (mimo zimní období), velké zavazadlové prostory, tažné zařízení, EURO 6C. Nejlepší možný autobus na "českém západě"
Iveco LUX
Další foto >>
Zasedací pořádek >>
16

Další foto >>
Obsaditelnost pouze 16 míst s větší roztečí řad mezi sedačkami (běžně minibusy podobné délky mají 19 míst, tyto pak vhodné jen pro přepravu dětí nebo na místní přepravu), délka busu 7,1 m , polohovatelná zájezdová sedadla, bezpečnostní pásy na všech sedadlech, klimatizace, DVD, 1x TV, na vyžádání chlazené nápoje, zavazadlový prostor v zádi vozu, tažné zařízení, EURO 3.

Přehled autobusů