Autobusová doprava
Nový moderní cyklovlek BIKELINER - bezpečně, rychle a šetrně!

Na jaře 2018 jsme pořídili pro naše klienty speciální cyklovlek BIKELINER. Vlek byl vyroben na zakázku u německé firmy Bikeliner. Jedná se o velmi kvalitní vlek na kola s patentovaným systémem upevnění kol.
Tento vlek umožní bezpečnou přepravu až 48 kol nebo elektrokol všech typů. Přepravovat lze horská, trekingová i silniční kola, dokonce i Fat Bike, dětská kola i koloběžky. Problémem není ani přeprava kol s velkým 29“ rámem, širokými a vysokými řidítky, kol s nosiči. Možná je i přeprava až dvou tandemových kol. Během zastávek i na konci etap je klientům k dispozici zásobník vody s mýdlem na mytí rukou a také stůl a dvě lavice pro posezení a občerstvení.

BEZPEČNĚ - pevnost vleku je zajištěna kovovou konstrukcí, stěny skříně vyplňuje materiál Lamilux - plast zpevněný vlákny, zadní výklopná stěna z pevné slitiny hliníku je uzamykatelná třemi bezpečnostními zámky. Po sklopení slouží tato stěna jako nakládací rampa. Pro snadnou manipulaci klientů s vlastním kolem je rampa pokryta pryžovou ochrannou vrstvou. Vlek za jízdy vždy „sedí“ v soupravě za autobusem - má výškově i délkově stavitelnou oj, široká 14“ kola, pružné nápravy s tlumiči, pro případ defektu i dvě rezervní kola. Standardně je spojení s busem zajištěno formou „čepu“, případně je možné i spojení „koule“. Vlek má certifikát TÜV 100 km.

RYCHLE - geniální patentovaný systém upevnění kol umožňuje rychlou nakládku a vykládku a hlavně bezpečnou manipulaci s koly. K uložení těžších kol a elektrokol v horním patře využívají řidiči pomocný stropní naviják posuvný v kolejnici, který při zvedání odlehčí kolo až o 15 kg a při fixaci přidržuje kolo ve svislé poloze. Systém nakládky kol zvládnou dva řidiči do 30 minut (při plné kapacitě vleku). Vykládka proběhne maximálně do 20 minut a kola jsou okamžitě připravena k jízdě. Systém Bikeliner tedy šetří čas jak řidičům, tak hlavně i klientům.

ŠETRNĚ - s kolem klienta najede řidič do žlábku připraveného držáku. Každé kolo stojí přirozeně na svých pneumatikách. Díky „ šípovitému“ uložení kol v dostatečné vzdálenosti od sebe nedochází ke kontaktu sousedních kol (nemusí se manipulovat s řídítky, nemusí se vyjímat baterie, není problém s nosiči). Kolo je fixováno jak ve vlastním žlábku, tak i k výklopnému kovovému držáku potaženého speciální pěnovou pryží, fixovány jsou i pedály každého kola. V horním patře se k šetrné manipulaci a udržení kola ve svislé poloze při fixaci využívá pomocný stropní naviják posuvný v kolejnici (viz RYCHLE).
Věříme, že spolu s našimi pohodlnými autobusy, zkušenými a příjemnými řidiči získáte tu nejlepší možnou službu dopravy.

***

17. listopadu 2017 byl dovezen přímo z výrobního závodu zcela nový na zakázku vyladěný pohodlný luxusní autobus Beulas Aura**** s kapacitou 47 míst (místo běžných 51- 53 míst). Autobus má nejmodernější bezpečností prvky, luxusní a pohodlný interiér, výkonnou španělskou klimatizaci Hispacold o výkonu 35,5 KW, MAN motor EURO 6 o výkonu 338 KW (460 k). Autobus má opět velké zavazadlové prostory, tažné zařízení pro cyklovlek.

***

INTERTRANS PLZEŇ zajištovala autobusovou dopravu fanoušků FC Viktoria Plzeň na Ligu Mistrů a Evropskou Ligu. Vezli jsme fanoušky na zápasy s FC Barcelona, AC Milán, FC Schalke 04, KSC Lokeren, Atlétiko Madrid, SSC Neapol, FK Železničar Sarajevo, NK Maribor, Bayern Mnichov, Manchester City, Olympique Lyon, FK Vojvodina, Villareal FC a na Rapid Vídeň, Austria Vídeň, AS Roma, FC Lugano, FK Partizan Bělehrad. Též jsme zajišťovali i přepravu týmu FC Viktorie na/z letiště např. při utkáních s AC Milán a FC Barcelona.


Napsali o nás